Acest forum este dedicat in totalitate distractiei si muzicii de calitate!!!!!!!! (pentru mai multe detalii puteti apela la id onlyradiomix@yahoo.com multumim!!

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Bancuri mai multe intr-un Topic :D dati clik nu o sa regretati:)))=))

In jos 
AutorMesaj
Diablo
Membru
Membru

Puncte : 47
Varsta : 22

MesajSubiect: Bancuri mai multe intr-un Topic :D dati clik nu o sa regretati:)))=))   Lun Noi 29, 2010 2:00 am

Bula la scoala ...
Vine profesoara imbracata in fusta mini si in sutien
Va place copii ??
toti copiii DAAAAAA
Bula NUUUUU !
a 2 zi profesoara vine cu frunze in loc de lenjerie
Va place copii ??
toti copii DAAAAAA
Bula NUUUUU !
Profesoara : mai bula da tu de ce nu zici da ce astepti ???
Bula : Toamna sa cada frunzele !

3 purici gasesc o gagica...
sa vorbesc intre ei si ce zic ? hai sa io punem lu asta

Primu purice se duce pe t*te
Al doilea purice se duce la Flo*i
Si al treilea se duce in gaura

A doua zii se intalnesc ei.... si isi povesteau ceau facut ei...

Primu purice :
-Stateam linistit pe muntii mei pana sau daramat odata... nustiu cum am supravietuit

Al doilea purice :
-Stateam linistit in padurea mea pana s-a intetit odata... dabea puteam sa mai respir )

Al treilea purice :

Bravo voua ma !
Eu stateam linistit in pestera mea .. pana a venit un chel !
Eu lam injurat si el ma scuipat

3)Un imparat avea o fiica care vroia so lase mostenire la unul din feciori din sat.Ahotarat sa ii cheme pe cei mai curajosi si culmea tot satu a venit.Regele vazand asta sa enervat si a zis:Cel care va trece raul plin cu crocodili va primi mana ficei lui,atunci aproape toti sau speriat si au zis ca sunt fricosi.In timp ce regele se gandea sa auzit plosc!!! in apa.Se uita toti sil vad pe unu in apa.Ala din apa cand a vazut ca crocodili vin inspre el a activat speedu si a inotat ca si cu cod pana la mal.Regele bucuros ia zis cai da mana fieci lui,dar,cel care a iesit din apa a zis obosit:NU VREAU MANA FICEI TALE NICI AVERE VREAU SA STIU CARE E BOUL CARE MA INPINS IN APA SAI DAU UN HEAD CU DEAGLE!!!

Statea Alinutza in camera se pregatea de culcare cand la geam apare o pasare mare si ii spune TE MANAAAANC!!! Alinutza speriata se duce rpd rpd la mama ei si ii spune :Mami! mami! ma mananca pasarica iar mama ii spune scarpinate draga

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Bancuri mai multe intr-un Topic :D dati clik nu o sa regretati:)))=))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
onlyradio.forumotion.com!!!!  :: Funny-zone :: Bancuri-
Mergi direct la: